PHPCon PL 2012 – głosowanie na agendę

phpcon2012-logo Rusza kolejna (trzecia) edycja ogólnopolskiej konferencji entuzjastów PHP. Tak samo jak w przypadku poprzednich edycji, organizatorem jest zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Spotkanie odbędzie się w ostatni weekend września – w hotelu „Przedwiośnie”, w Mąchocicach Kapitulnych (kapitalna nazwa) koło Kielc.

PHPCon Poland 2012

Tegoroczna konferencja objęta została sponsoringiem firmy MegiTeam, swój wkład potwierdzili też Microsoft oraz Mentax. Impreza pod medialnym patronatem serwisów php.pl, OSWorld, OSNews, 7thguard.net oraz webhosting.pl. A od teraz, też blog.Vokiel.com.

Co nam przyniesie tegoroczna edycja? Przede wszystkim bardzo istotną zmianę – uczestnicy mają po raz pierwszy realny wpływ na agendę. To właśnie głosy uczestników zadecydują o tym kogo i z czym będzie można usłyszeć podczas konferencji.

Na agendę (poszczególne prelekcje) można głosować na stronie www.phpcon.pl/agenda. W chwili tworzenia tego wpisu dostępnyc jest 29 propozycji – jest o co walczyć, bo w programie spotkania ma szansę pojawić się ich tylko kilkanaście. Prelekcje zostaną dobrane na podstawie liczby oddanych głosów w rankingu, rozpiętość jest już dość znaczna – od 7 do 39 głosów.

Warto wspomnieć o gościach specjalnych, w tym roku są to:

  • Wim Godden, który ma w swoim dorobku pracę dla takich projektów jak choćby PHPAdsNew, a w tej chwili zajmuje się skalowalnością i HA.
  • Thijs Feryn – organizator konferencji PHPBenelux oraz ewangelista odpowiedzialny za kontakty społecznościowe z belgijskiego Combella – firmy hostującej m.in. joind.in.
  • Jam McGuire – drupalista duszą i ciałem, pracujący dla niemieckiej firmy Aquia i reprezentujący Drupala, gdy tylko nadarzy się okazja.

Czas i miejsce

PHPCon 2012 odbędzie się w dniach 28 – 30 września 2012 r w miejscowości Mąchocice Kapitulne (rejon Gór Świętokrzyskich). Miejscem wystąpień będzie położony niedaleko Kielc Hotel Przedwiośnie ***.

Do tych co wybierają się na PHP Con 2012 – do zobaczenia we wrześniu!

 

Przeczytaj także

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

 
(nie będzie publikowany)
 
 
Komentarz
 
 

Dozwolone tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
© 2009 - 2023 Vokiel.com
WordPress Theme by Arcsin modified by Vokiel