PHPCon PL – Druga Edycja

phpcon-logo
Ostatnimi czasy uczestniczyłem głównie w spotkaniach o JavaScript (Falsy Values, zaawansowany js), Front-Endowych (Front-Trends), konferencjach dotyczących bezpieczeństwa (ConFidence). Dla równowagi front-endu z back-endem wypadałoby wybrać się wreszcie na coś związanego z PHP. Na przeciw moim potrzebom wyszli organizatorzy PHPCon.

PHPCon Poland

PHPCon Poland to ogólnopolskie spotkanie konferencyjne programistów i entuzjastów języka PHP, organizowane siłami wolontariuszy internetowych z całego kraju pod egidą zarządu stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Jej celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych.

PHPCon PL to świetna okazja, by nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i pomysły na przyszłość. Impreza ta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero od jakiegoś czasu zajmują się PHP. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach.

PHPCon PL ma tak jak co roku charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

PHPCon Poland 2011

Przygotowania do PHPCon ruszyły pełną parą. To już druga edycja konferencji PHPCon PL. Na blogu Mateusza Kamińskiego oraz u Przemka „eRiza” Pawliczuka oraz u Tomka „ZyXa” Jędrzejewskiego możecie poczytać jak było w roku 2010.

Co nam przyniesie tegoroczna edycja? Przede wszystkim warto wspomnieć o gościu specjalnym, którym w tym roku jest Lorna ‘LornaJane’ Mitchell. LornaJane jest znaną konsultantką PHP, webdeveloperką, publikatorką i prelegentką z Leeds w UK.

Czas i miejsce

PHPCon 2011 odbędzie się w dniach 21 – 23 października w miejscowości Mąchocice Kapitulne (rejon Gór Świętokrzyskich). Miejscem wystąpień będzie położony niedaleko Kielc Hotel Przedwiośnie ***.
Zapisy uczestników zostaną otwarte po 15 lipca.

Call For Papers

Do 15 lipca zbierane są propozycje wystąpień. W związku z tym, organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy mają ciekawy temat do zaprezentowania, do zgłoszenia swojej propozycji. Najciekawsze są oczywiście tematy nietuzinkowe, trudne do znalezienia w podręcznikach czy internecie. Są już pierwsze zgłoszenia z zagranicy, zatem można się spodziewać, że w tym roku poziom merytoryczny będzie na pewno wyższy, niż w roku ubiegłym.
CFP można nadsyłać korzystając z formularza propozycji prelekcji na stronie http://www.phpcon.pl/2011/pl/aglista

Do tych co wybierają się na PHP Con 2011 – do zobaczenia w październiku!

 

Przeczytaj także

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

 
(nie będzie publikowany)
 
 
Komentarz
 
 

Dozwolone tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
© 2009 - 2023 Vokiel.com
WordPress Theme by Arcsin modified by Vokiel